Dovoz potravín a liekov

V prípade potreby dovozu potravín a liekov pre občanov v karanténe alebo seniorov existuje možnosť, ktorú poskytujú taxi služby z Novej Bane aj pre našu obec.
Pre prípad potreby, uverejňujeme ponuky 2 spoločností, ktoré boli uverejnené :


TAXI A SOCIÁLNY TAXÍK NOVÁ BAŇA – PAVOL BÓNA

Nová Baňa Obstarávanie Nákupov
0905 583 517

Znovu oznamujeme a pripomíname cteným zákazníkom a všetkým obyvateľom či už v Novej Bani alebo v priľahlých dedinách, že prepravné služby poskytujeme za nezmenených prepravných podmienok a v normálnom prepravnom režime bez obmedzení !
Od pondelka do soboty od 6:30 do 22:00 hod.
V nedeľu od 7:00 do 22:00 hod.
Pondelok až piatok Vás vieme prepraviť už od 4:00 hod. ale prepravnú službu si treba objednať deň dopredu. Nakoľko máme dostatočné množstvo antibakteriálnych prostriedkov na dezinfekciu aj na dlhodobo, tak jazdiace vozidlá sú dezinfikované 2x denne antibakteriálnymi prostriedkami ale aj sekundárne. Na požiadanie vieme poskytnúť sekundárne aj antibakteriálny sprej zákazníkovi na dezinfekciu rúk (samozrejme zadarmo).
Poskytujeme naďalej aj Nová Baňa Obstarávanie Nákupov a aj DOVOZ LIEKOV Z LEKÁRNÍ za hotovosť alebo na elektronický recept priamo domov najmä OBČANOM V KARANTÉNE A SENIOROM. Dovozom potravín a LIEKOV domov je možné predchádzať šíreniu ochorenia COVID-19. Jazdíme aj na letiská v rámci okolitých štátov, ktoré nie sú uzavreté a na ktoré sú povolené prílety alebo odlety. Tiež naďalej prepravujeme aj zásielky a tovar do zahraničia pokiaľ je to v súlade s opatreniami ohľadne koronavírusu COVID -19.
Poplatok za službu je vo výške :
6,- €
(v tom 4,- € za cestovné NB <–> Orovnica a 2,- € za nákupy).


EKO TAXI

Nova Baňa 0917 100 505
Žarnovica 0917 100 404
Žiar nad Hronom 0917 100 202
Zvolen 0917 100 808

Dobrý deň.
Vážený spoluobčania, od pondelka 16.3.2020 až do odvolania sme pre vás v týchto ťažkých časoch pripravili aj ďalšiu službu a to nákup a rozvoz jedla zo supermarketov alebo púmp. Stačí, ak nám napíšete do sms správy zoznam potravín, ktoré by ste si chceli objednať (maximálne 10 druhov potravín a do 10kg) a v čo najkratšom možnom čase vám ich donesieme.
P.S: napríklad 15 rožkov sa ráta ako jeden druh potravín 🙂
Platba vopred je nutná.
Postup:
1. vodič preberie peniaze.
2. vodič nakúpi a donesie Vám domov jedlo s bločkom a výdavkom.

Cena za službu je:
Mesto centrum 1,99 + príplatok 3,- €
Mesto okolie taxameter + priplatok 3,- €

Zároveň sme sprísnili čistenie áut a každý vodič dostal ochranné rúško pre bezpečnú jazdu. Dbajte prosím na zdravie a vyhnite sa miestam, kde sa zhromažďuje väčšie množstvo ľudí.
Ďakujeme.
Eko taxi